fbpx
tel: +48 797-248-548
E-mail: sklep@my-deco.pl
42-100 Kłobuck, ul. Targowa 5

Skarbonki

Skarbonki świnki, ze śmiesznym nadrukiem

Świnka skarbonka?

Pomyślicie: banalne. Nic bardziej mylnego. Wystarczy spojrzeć na nasze warianty.
Znajdziecie skarbonkę dla wielbicieli tatuaży czy wakacji, dla zbieraczy mandatów czy małej królewny.
Każda świnka jest królową oszczędzania i chętnie pomoże zrealizować Wasz cel.
Marzenia są po to, by je spełniać.
Najpierw trzeba jednak na nie uzbierać fundusze.

Świnka skarbonka?

Pomyślicie: banalne. Nic bardziej mylnego. Wystarczy spojrzeć na nasze warianty.
Znajdziecie skarbonkę dla wielbicieli tatuaży czy wakacji, dla zbieraczy mandatów czy małej królewny.
Każda świnka jest królową oszczędzania i chętnie pomoże zrealizować Wasz cel.
Marzenia są po to, by je spełniać.
Najpierw trzeba jednak na nie uzbierać fundusze.
W naszym sklepie internetowym znajdziecie szeroki wybór skarbonek, które doskonale sprawdzą się jako praktyczne i dekoracyjne elementy w każdym domu. Skarbonki to idealne miejsce na przechowywanie drobnych pieniędzy i innych cennych przedmiotów, a także jako prezent dla bliskiej osoby.
W naszej ofercie znajdziecie skarbonki w różnych kształtach i rozmiarach, od klasycznych, prostych form po bardziej wymyślne i oryginalne kształty. Oferujemy także skarbonki w różnych kolorach, od stonowanych i eleganckich do bardziej kreatywnych i wesołych.
Wiele naszych skarbonek jest wykonanych z wysokiej jakości materiałów, takich jak drewno, ceramika czy tworzywo sztuczne, co zapewnia ich trwałość i odporność na uszkodzenia. Wiele z nich również zostało ozdobionych pięknymi motywami i wzorami, które dodają im jeszcze więcej uroku.

Jeśli szukacie sposobu na oszczędzanie pieniędzy w ciekawy sposób lub poszukujecie oryginalnego prezentu dla bliskiej osoby, nasze skarbonki będą doskonałym wyborem.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Na każdym kroku słyszymy: „OSZCZĘDZAJ”. A gdyby to robić w sposób miły i nieobciążający aż nadto nasz budżet?

Zacznijmy od wyjaśnienia.

Słowo “skarbonka” pochodzi z języka polskiego i oznacza portmonetkę lub kieszeń na drobne pieniądze. Jest to złożenie dwóch słów: “skarb” (co oznacza skarb lub bogactwo) oraz “kona” (co oznacza kieszeń lub torbę). W języku polskim słowo “skarbonka” jest bardzo często używane, szczególnie w sytuacjach, gdy chcemy określić miejsce, w którym przechowujemy nasze pieniądze.

Czy skarbonki i wrzucanie „żółciaków” kojarzą Wam się z latami dzieciństwa? Nic bardziej mylnego .

Coraz modniejsze jest posiadanie fajnej, w dodatku w pełni spersonalizowanej skarbonki . Taka rzecz sprawia, że aż chcemy ją zapełniać.

Wielu z nas ma jakieś oszczędności. Mniejsze lub większe. Trzymamy je gdzieś w skarpecie lub w jakimś innym dziwnym miejscu. Przecież każdy lubi mieć jakąś gotówkę przy sobie, a nie w banku. Choćby dla poczucia bezpieczeństwa w nagłych wypadkach . Na przykład, gdy nasz bankomat przestanie działać. Warto więc mieć w domu gotówkę „na czarną godzinę”. Każde oszczędności, te większe lub mniejsze zasługują na swoje bezpieczne i fajne miejsce przechowywania. Przecież są ciężko przez nas zarobione. A może nasza bliska osoba powinna zostać obdarowana oryginalną skarbonką? Do której będzie aż miło odkładać pieniądze.

Najlepszą nauką dla dziecka, jeśli chcemy nauczyć go oszczędzania — jest właśnie skarbonka.

Odkładanie drobnych pieniędzy na ukochaną zabawkę czy inną zachciankę. Znajdziemy ją w przeróżnych kształtach. Niech dziecko wybierze ją samo, aby w pełni cieszyło go wrzucanie każdego pieniążka.

Każdy z nas ma jakieś marzenia. Każde te mniejsze lub te większe zasługuje na jego realizację.

Tym marzeniem mogą być wakacje w ciepłych krajach, nowy telefon bądź torebka od znanego projektanta. Zbieramy na rzeczy, które ot, tak w codzienności nie możemy sobie na nie pozwolić. Łatwiej jest nam wrzucać po pięciozłotówce przez jakiś czas do skarbonki i kupić tą upragnioną drogą torebkę. Aniżeli wyciągnąć z portfela jednorazowo dużą kwotę.

Jakże cieszą nas zgromadzone przez dany czas pieniądze. Zgromadzona duża kwota bez obciążania naszego budżetu.

Łatwiej nam odkładać mniejsze kwoty. Nie odczujemy tego aż tak bardzo z zawartości naszego portfela. A jak mówią: „grosz do grosza a będzie kokosza”.

Bez trudu będzie nam wrzucać do skarbonki na przykład resztę z zakupów , czy każdą pięciozłotówkę, która trafi do naszego portfela.

Są dwa typy skarbonek. Pierwsza to taka, w której widzimy jej zawartość. Jak z każdym odłożonym pieniądzem nasz budżet się zwiększa. Innych to motywuje do dalszego działania i oszczędzania a niektórych kusi, aby już coś u czknąć z jej zawartości.

Niektórzy mają założony cel: otworzą ją dopiero wtedy jak będzie cała zapełniona.

Drugim typem jest skarbonka, która nie jest przeźroczysta. Nie wiemy, w jakim stopniu jest zapełniona. Możemy w ciemno oceniać ilość zgromadzonych pieniędzy poprzez ciężar skarbonki.

Niewiedza o stanie zgromadzonych pieniądzach sprawia, że nie kusi nas wcześniejsze wyciąganie pieniędzy.

Skarbonka jest również często używana jako prezent lub upominek, np. dla dzieci na Dzień Dziecka czy też dla bliskiej osoby na urodziny lub imieniny.

Ogromna zachęta do rozpoczęcia przygody z odkładaniem pieniędzy na największe marzenia.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Continue Shopping