fbpx
tel: +48 797-248-548
E-mail: sklep@my-deco.pl
42-100 Kłobuck, ul. Targowa 5

Wszystkich Świętych

Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

Choć o naszych bliskich, których nie ma już wśród nas pamiętamy każdego dnia, święto Wszystkich Świętych jest doskonałym pretekstem do tego, żeby przypomnieć sobie piękne chwile spędzone razem. Początek listopada to także czas, kiedy odwiedzamy cmentarze i rodzinne groby. Chcemy Wam towarzyszyć w tych wyjątkowych dniach i pomagać w uczczeniu pamięci tych, którzy odeszli. W naszej ofercie znajdziecie eleganckie artykuły dekoracyjne na nagrobki, które opatrzymy spersonalizowanym napisem.

Dekoracje na nagrobki na Wszystkich Świętych

Przystrajanie grobów bliskich to nasza tradycja. Cześć osób dba o to, aby miejsce pochówku rodziny czy przyjaciół wyglądała odświętnie przez cały rok. Większość z nas jednak szczególnie troszczy się o wygląd nagrobka z okazji święta Wszystkich Świętych. Oprócz wieńców i innych ozdób z kwiatów na cmentarzach pojawiają się także inne dekoracje, dzięki którym pokazujemy, że pamięć o bliskich jest ciągle żywa.

W naszej ofercie zamówicie m.in. gustowne statuetki wykonane ze szkła akrylowego. Na dekoracje nanosimy personalizowaną dedykację w kolorze białym. Po zmroku napis rozświetla się, dzięki obecności świeczki. Daje to piękny efekt, o czym przekonało się już wielu naszych klientów.

Ozdoby na cmentarz

Nasze statuetki są odporne na zmieniające się i kapryśne warunki atmosferyczne. Proponujemy ozdoby, które na długo zachowają nienaganny wygląd, dekorując nagrobek przez wiele miesięcy. Artykuły można zamawiać w formie tablicy, w kształcie książki lub serca. Oprócz produktów idealnych do przystrojenia nagrobka na Wszystkich Świętych, polecamy także statuetki z przezroczystego plexi w wersji nawiązującej do stylistyki Bożego Narodzenia. W tym wariancie dekoracje posiadają wygrawerowane motywy typowo bożonarodzeniowe takie jak choinka czy bombki.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień online. Jak zawsze, dokładamy starań, żeby nasze produkty jak najszybciej trafiały pod wskazany przez klienta adres. Każdy z artykułów jest wykonany z niezwykłą starannością i dbałością o najdrobniejsze detale.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Continue Shopping