Kontakt: tel: 797-248-548 / email: sklep@my-deco.pl

Kontakt

tel: 797-248-548
sklep@my-deco.pl

zobacz więcej produktów w tej kategorii

Znalezienie prezentów dla ukochanych dziadków wymaga nieraz pomysłowości i zaangażowania, ponieważ ukochani seniorzy często twierdzą, że mają już wszystko, bądź sami wolą obdarowywać wnuki. Doskonale znacie ten temat, prawda? Jeśli wyczerpaliście już wszystkie pomysły na niezwykłe upominki, na pomoc przychodzi nasz sklep, w którym znajdziecie wyjątkowe, personalizowane produkty, doskonałe na Dzień Babci i Dziadka!

Upominki grawerowane

W naszej ofercie dostępny jest szereg drewnianych pamiątek z wypalonymi, personalizowanymi życzeniami lub innymi elementami, takimi jak imiona dziadków lub wnuków, daty urodzenia czy inne, ważne dla Was informacje. Wypalane grawerunki pozwolą podkreślić indywidualność zamówienia i to, jak ważni są dla Was Babcia i Dziadek. W naszej ofercie znajdziecie:

  • drzewka z możliwością umieszczenia zdjęcia w ramce, życzeń lub imion wnuków wokół imion lub fotografii dziadków,
  • zegary wskazówkowe – proste, z życzeniami lub w formie ramki na zdjęcia,
  • kalendarze ze zdjęciem lub życzeniami, z grawerowanymi datami lub na drewnianej podkładce z papierowymi kartkami,
  • herbaciarki – urocze, drewniane szkatułki z grawerunkiem,
  • drewniane magnesy-puzzle z imionami wnuków oraz ich fotografiami, w sam raz do przyczepiania laurek na lodówce,
  • ramki na zdjęcia w rozmaitych kształtach i kombinacjach, z możliwością wypalenia lub wydrukowania zamówionego tekstu,
  • ozdobne tabliczki i zawieszki z drewna.

Pozostałe produkty

Oprócz personalizowanych pamiątkowych produktów z drewna, na naszej stronie znajdziecie także takie gadżety jak etui na okulary, kubki specjalnie dla babci i dziadka bądź kryształowe statuetki w kształcie róży.

Proponujemy także pomysłowe zestawy prezentowe, w których znajdziecie najróżniejsze kombinacje upominków: od kubków, breloczków i świec z wosku pszczelego, po apetyczne niespodzianki wysokiej jakości, w tym: miody, konfitury, herbaty i syropy. A to wszystko w eleganckim pudełeczku w stylu eco!

Niestety niektórzy seniorzy już się z nami pożegnali, ale nawet teraz chcemy przygotować dla nich upominek w tym specjalnym dniu. W naszej ofercie znajdziecie również grawerowane statuetki pod znicze wykonane ze szkła akrylowego.