Kontakt: tel: 797-248-548 / email: sklep@my-deco.pl

Kontakt

tel: 797-248-548
sklep@my-deco.pl

zobacz więcej produktów w tej kategorii

Upominki na Dzień Babci i Dziadka

Szukanie idealnych prezentów dla ukochanych dziadków może być wyzwaniem, ale nasz sklep ma rozwiązanie! Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w tej kategorii. Oferujemy unikalne, personalizowane produkty, które doskonale sprawdzą się na Dzień Babci i Dziadka.

Wyświetlanie 1–24 z 279 wyników

Personalizowane Grawerowane Upominki

W naszej ofercie znajdziesz drewniane pamiątki z indywidualnymi życzeniami, imionami dziadków i wnuków, datami urodzenia i innymi szczegółami. To doskonały sposób na podkreślenie, jak ważni są dla Ciebie Babcia i Dziadek.

Bogaty Wybór Personalizowanych Upominków

Nasza oferta to nie tylko grawerowane drewniane prezenty. Oferujemy również etui na okulary, kubki dedykowane dla babci i dziadka, a także kryształowe statuetki w kształcie róży. To wyjątkowe prezenty, które docenią.

Wyjątkowe Zestawy Prezentowe

Jeśli szukasz kompleksowego upominku, warto zajrzeć do naszego sklepu. Mamy pomysłowe zestawy prezentowe, które zawierają kubki, breloczki, świeczki z wosku pszczelego, a nawet pyszne przysmaki. To wszystko w eleganckim pudełeczku.

Dla Naszych Aniołów

Nawet jeśli nie możemy już obchodzić Dnia Babci i Dziadka z nimi, wciąż możemy uczcić ich pamięć. Nasza oferta zawiera również grawerowane statuetki pod znicze wykonane ze szkła akrylowego. To wyjątkowy sposób na uczczenie ich pamięci.

Zapraszamy do odkrywania naszej kolekcji personalizowanych upominków, które wyrażają szacunek i miłość do Waszych ukochanych babć i dziadków w niezwykle wyjątkowy sposób. To idealne prezenty na Dzień Babci i Dziadka oraz okazję do wyrażenia wdzięczności za ich miłość i wsparcie.