Kontakt: tel: 797-248-548 / email: sklep@my-deco.pl

Kontakt

tel: 797-248-548
sklep@my-deco.pl

zobacz więcej produktów w tej kategorii

Wyświetlanie 1–24 z 39 wyników

Tablice powitalne są oryginalnym dopełnieniem wystroju sali weselnej i pozwalają na wyrażenie w kilku słowach tego, co Para Młoda chciałaby przekazać zaproszonym Gościom. Tablice powitalne prezentowane w tej kategorii przyciągają uwagę subtelnym wzornictwem i starannym wykonaniem, a co najważniejsze, dostępne są w różnych wersjach kolorystycznych oraz kształtach. Atutem, który zdecydowanie wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji z pewnością jest możliwość dodatkowej ich personalizacji. Na życzenie możemy bowiem na nie nanieść wybrane przez osobę zamawiającą sentencje, a także imiona przyszłych małżonków.

Dzisiaj na prawie każdym weselu można znaleźć tablicę powitalną. Jest to zarówno element dekoracyjny, jak i funkcjonalny. Ma ona za zadanie przywitać Gości Weselnych. Bardzo często na takich tablicach znaleźć można również imiona Młodej Pary oraz datę ślubu, przez co mogą stać się niezapomnianą pamiątką na całe życie. Tablica taka będzie też stanowić potwierdzenie dla Gości Weselnych, że trafili na odpowiednią salę. Szczególnie jest to istotne, jeśli w obrębie znajduje się więcej niż jedna sala. Warto wykorzystać ten element jako dodatkową formę dekoracji niezależnie od stylu wesela. Istnieje wiele rodzajów ślubnych tablic powitalnych. Mogą być wykonane z drewna, papieru oraz pleksi.

Nasz sklep My- Deco oferuje dla Państwa wykonie tablic z wydrukiem na płycie PCV.

Warto zadbać, aby tablica powitalna nawiązywały stylem, kolorem lub innymi cechami do motywu przewodniego przyjęcia. Może ona zostać wyeksponowana na sztaludze lub wisieć na elementach występujących na stałe w okolicy sali weselnej.

Dzięki różnorodności gotowych wzorów Naszych tablic powitalnych, każdy wzór można dobrać do odpowiedniego wnętrza sali oraz do tematu przewodniego organizowanego wesela. Tworzymy je z największą dbałością o szczegóły, ponieważ zależy nam na tym, aby tablice powitalne na wesele były eleganckim i bardzo stylowym dodatkiem, który urozmaici wystrój i doda mu elegancji. Na tablicy umieszczamy zazwyczaj jedne z napisów: Witamy Gości Weselnych, Witamy Dziękujemy, Że jesteście, Serdecznie Witamy Naszych Gości.

Ponadto na wasze życzenie, możemy przygotować tablice z waszymi własnymi słowami.

Dzięki tablicy powitalnej każda zaproszona osoba ma szansę poczuć się wyjątkową i docenioną. Jest to niezbędny element aranżacji weselnej. Ważne, aby tablice powitalne były w stylu, w jakim organizowane jest całe wesele oraz łączyły się stylem i kolorystyką z winietkami dla gości, opisami stolików oraz ogólną aranżacją.

Jeśli szukacie czegoś wyjątkowego, co sprawi, że Wasz ślub będzie jeszcze bardziej niezapomniany, to nasza propozycja gotowych Tablic Powitalnych jest dla Was idealna! Nasze tablice powitalne są wykonane z najwyższej jakości materiałów i są dostępne w różnych rozmiarach i wzorach. Ślubne tablice powitalne są zazwyczaj ozdobione w piękny sposób. Mogą zawierać kwiaty, liście, gałęzie, wstążki, a także inne elementy dekoracyjne, które odpowiadają tematyce wesela i pozwalają Młodej Parze dopasować tablicę do swojego gustu i stylu wesela.

Tablice powitalne są idealnym dodatkiem do dekoracji sali weselnej, ponieważ są one punktem centralnym dla gości i stanowią piękną pamiątkę dla pary młodej. Wspólnie z innymi elementami dekoracyjnymi, takimi jak kwiaty, oświetlenie i zastawa stołowa, ślubne tablice powitalne mogą stworzyć wspaniały klimat i niezapomnianą atmosferę na weselu.

Tablice powitalne ślubne, poza funkcją użytkową są również piękne i mogą pasować do wcześniej wybranych zaproszeń, oraz do innych papeteryjnych ślubnych gadżetów będą stanowić również fajną pamiątkę po latach, którą możecie ponownie wykorzystać podczas innych przyjęć. Podsumowując, ślubne tablice powitalne to piękne i dekoracyjne elementy, które stanowią idealny dodatek do każdego wesela. Ich główną cechą jest to, że są one różnorodne, co pozwala na ich dopasowanie do każdej potrzeby i gustów pary młodej.

Tablice powitalne w ofercie My-Deco

Proponowany w naszej ofercie asortyment to szeroka gama produktów wysokiej jakości, które będą stanowiły perfekcyjne uzupełnienie wystroju sali weselnej i jej otoczenia. To dekoracje charakteryzujące się subtelną kolorystyką oraz trwałością – z nadrukiem wykonanym techniką poligraficzną lub z laserowym grawerem, które są odporne na działanie niekorzystnych czynników. Tym samym każdą tablicę powitalną można z powodzeniem ustawić na zewnątrz, wykorzystując do tego celu na przykład sztalugi malarskie. Zapraszamy do złożenia zamówienia!