Kontakt: tel: 797-248-548 / email: sklep@my-deco.pl

Kontakt

tel: 797-248-548
sklep@my-deco.pl

zobacz więcej produktów w tej kategorii

Chrzest Święty jest bardzo ważnym i podniosłym wydarzeniem w życiu każdej rodziny. Ten dzień ma być wyjątkowy dla Was i Waszego dziecka.
Sakrament Chrztu Świętego to pierwsze, najważniejsze spotkanie dziecka z Bogiem. Jest to bardzo podniosła uroczystość, nie tylko dla rodziców nowo narodzonego maleństwa, lecz także dla rodziców chrzestnych, dziadków i pozostałych gości. Aby ta niesamowita uroczystość została zapamiętana na długo specjalnie na tą okazje nasz sklep oferuję szereg produktów związanych z tym uroczystym dniem.

W naszym sklepie internetowym znajdziecie Państwo:

– Pudełko z prośbą o bycie chrzestnym, chrzestną z personalizacją (zdjęcie, imię dziecka, data chrztu)

– Zaproszenia na uroczystość chrztu świętego w różnych przyciągających oko wzorach: Zarówno standardowe zaproszenia papierowe, jak również zachwycające, personalizowane z drewna z wyciętym misiem, lub wózkiem dziecięcym.
W środku znajdują się życzenia, imię dziecka, data i
imię osoby, którą chcemy zaprosić.

– Obrazki święte dla maluszka, ramki na pamiątkę chrztu świętego.

– Toppery na tort, do wyboru różne wzory z możliwością personalizacji.

– Wyjątkowe są również podziękowania dla rodziców chrzestnych lub dziadków w formie ramek na zdjęcie, aniołków w kolorach złotym i srebrnym, a także ozdobnych pudełek i herbaciarek.

– Księga pamiątkowa z okazji Chrztu Świętego pozwoli zebrać wspomnienia z tego wyjątkowego dnia w jednym miejscu. To niezbędny dodatek i wspaniała pamiątka dla maluszka na długie lata.

– Podziękowanie dla gości w formie czekoladki merci na papierowej kartce z kokardką i imieniem dziecka.