Kontakt: tel: 797-248-548 / email: sklep@my-deco.pl

Kontakt

tel: 797-248-548
sklep@my-deco.pl

zobacz więcej produktów w tej kategorii

Balony na Pierwsze urodziny dziecka

Balony są uniwersalną ozdobą każdej okazjonalnej rodzinnej uroczystości, w tym przypadku oferowane balony dedykowane są na uroczystości Pierwszych Urodzin dziecka. W ofercie naszego sklepu My- Deco znaleźć można moc rozmaitych dekoracyjnych balonów, które zmienią zwykłe przyjęcie urodzinowe w magiczną uroczystość dostosowane w każdym aspekcie do gustu klienta, preferencji czy potrzeb. Jedyną granicą jest w tym przypadku tylko Państwa wyobraźnia.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Balony można napełnić powietrzem lub zapewnić uczestnikom przyjęcia jeszcze więcej frajdy i zabawy, napełniając je helem. Każda uroczystość zyska na tym, gdy balony napełnione helem, będą luzem fruwały pod sufitem lub będą przymocowane do stołu, krzeseł, mebli lub specjalnych ciężarków. Każde wnętrze wypełnione balonami zyska na wyglądzie, a uroczystość nabierze w ten sposób niesamowity magiczny klimat.

Balony są niezastąpionym elementem na każdym przyjęciu urodzinowym. Będą znakomite jako dodatek do prezentu, dekoracja w plenerze lub na sali. Sala lub plener wypełniony kolorowymi balonami w dniu urodzin nabierze niesamowitego klimatu i wprowadzą wszystkich gości w niesamowity klimat uroczystości Pierwszych Urodzin dziecka.

Wśród dekoracji, które dodają imprezom charakteru, balony są jedną z najpopularniejszych propozycji. W zależności od uroczystości mogą przyjmować różne kształty. Są również dostępne w rozmaitych wersjach kolorystycznych. Ich uniwersalność sprawia, że znajdują zastosowanie w dekoracjach na uroczystości organizowane zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. W sklepie My- Deco znajdziesz balony lateksowe i foliowe, które możesz dopasować do konkretnej okazji i do indywidualnych preferencji!

Balony na urodziny i roczek – najlepszy pomysł na dekorację

Małe dzieci są zwykle bardzo radosne i niewiele potrzeba im do szczęścia. Jednak warto pokusić się o wspaniałe elementy dekoracyjne zabawy urodzinowej, które będą stanowiły przyjemną otoczkę całego przyjęcia zarówno dla solenizanta, jak i dla pozostałych zaproszonych dzieci i dorosłych. Narodziny dziecka, a później jego pierwsze urodziny i każde kolejne to wyjątkowe dni w życiu każdego rodzica, dlatego wielu z nich za wszelką cenę stara się zrobić wszystko, aby dopiąć całe przygotowania na ostatni guzik. Rodzice zwracają szczególną uwagę na pyszne jedzenie w postaci słonych i słodkich przekąsek, dodatkowe atrakcje, które urozmaicą dzieciom pobyt na przyjęciu, często także na muzykę słyszaną w tle i przede wszystkim na dekoracje. Wśród elementów dekoracyjnych można wymienić wiele różnego rodzaju dodatków i akcesoriów, jednak do najpopularniejszych i najchętniej wybieranych należą bez wątpienia balony na urodziny i roczek. To dekoracje pełne uroku, które będą miłym zaskoczeniem nie tylko dla najmłodszych. Miło się kojarzą każdemu z nas i mogą również stać się elementem dobrej i udanej zabawy.

Dodatkowo w naszym sklepie stacjonarnie zapewniamy możliwość napełnienia balonów helem! Zapraszamy serdecznie.