Kontakt: tel: 797-248-548 / email: sklep@my-deco.pl

Kontakt

tel: 797-248-548
sklep@my-deco.pl

zobacz więcej produktów w tej kategorii

Prezenty na roczek dziecka

Dwanaście miesięcy na świecie to w sumie niewiele – pierwszy rok życia nie pozostawia wiele możliwości. Trzeba uczyć się podstawowych czynności, a chodzenie na dwóch kończynach w miarę godnej pozycji to wciąż wyższa szkoła jazdy. Dwanaście miesięcy to w zupełności wystarczająco, aby się zorientować, że nic nie sprawia większej radości dziecku niż nowe ciekawe prezenty. Pierwsze urodziny, jak sama nazwa wskazuje, są pierwsze i w związku z tym należy je odpowiednio uczcić wspaniałymi prezentami.

Wyświetlanie 1–24 z 171 wyników

Zadbaj o to, aby Twoje prezenty na roczek ucieszyły zarówno samo „świętujące” dziecko, jak i jego rodziców. Wbrew pozorom to wcale nie takie trudne. A jeśli nie masz jeszcze żadnego konkretnego pomysłu, po prostu rozejrzyj się wśród naszych propozycji w sklepie My- Deco. Na pewno znajdziesz coś odpowiedniego. Możesz także spróbować popatrzeć na świat oczami dziecka – i zastanowić się, z czego sam, jako małe dziecko, byłbyś najbardziej zadowolony. To nie tylko praktyczny sposób, ale też świetne doświadczenie. Bo jak bardzo by się nie starać, dorosłość wymaga chodzenia na wiele kompromisów. Małych dzieci natomiast to nie dotyczy – i dlatego ich punkt widzenia czy nawet spojrzenie na prezenty na roczek jest zupełnie inne. Jeszcze bardziej niewinne, beztroskie, radosne! I taki niech będzie też wybrany przez Ciebie podarunek na Pierwsze Urodziny.
Prezenty na roczek dziecka powinny być w związku z tym przyjazne, kolorowe, zabawne i praktyczne dla dziecka.
W każdej wersji prezenty na roczek powinny być wesołe i interesujące. Zabawne, a przy tym przemyślane – tak by z radością można było do nich wracać po latach. Choćby tylko po to, by z radością je powspominać.

Prezenty na roczek dziecka dla dziewczynki i dla chłopca

Doskonale każdy wie, że małe 12-miesięczne dziecko nie zapamięta swoich pierwszych urodzin. Można natomiast przypominać je sobie korzystając z opowieści mamy lub wspominków taty. Można też wybrać trzeci wariant – Personalizowany doskonały prezent na roczek. Prezent personalizowany podpowie i wspomni mu piękne chwile z beztroskiego noworodkowego początku jego życia. Zatem produkt personalizowany to dobry pomysł na prezent na roczek, który okaże się ponadczasową pamiątką.

W Naszym sklepie My- Deco istnieje możliwość grawera na prezencie personalizowanym. Pozwala to dodać do niego imienną dedykację oraz dowolną sentencję życzeń dla dziecka, które będzie mogło wracać do nich po latach.

Bez względu na to, czy ma to być prezent na roczek dla dziewczynki, czy też prezent na roczek dla chłopca, doskonały pomysł na prezent na roczek znajdziesz w sklepie My- Deco Szeroki wybór upominków tj. skrzyneczka na drobiazgi – zarówno jako prezent na roczek od chrzestnej, jak i prezent na roczek od chrzestnego – i możliwość personalizacji to gwarancja udanych zakupów.

Nasz sklep My- Deco przedstawia TOP upominków na Pierwsze Urodziny

Zadbaliśmy o to, by zaproponować takie upominki, aby prezent na roczek dla dziewczynki lub chłopca był przydatny przez długi okres. Zobacz jakie prezenty na roczek przygotowaliśmy w naszej kolekcji!

W każdej wersji prezenty na roczek powinny być wesołe i interesujące, zabawne, a przy tym przemyślane – tak by z radością można było do nich wracać po latach. Choćby tylko po to, by z radością je powspominać.

* Ramki na zdjęcia pozwoli dokumentować rozwój młodego człowieka, to doskonały prezent dla rodziców, którzy lubią zachowywać wspomnienia z życia swojego dziecka. Ramki na zdjęcia umożliwiają przechowywanie i wyświetlanie ulubionych zdjęć dziecka. Mogą być wykonane z różnych materiałów i ozdobione w zależności od gustu rodziców.

* Kuferki wspomnień personalizowane drewniane to piękne i praktyczne prezenty, w których rodzice mogą przechowywać różne przedmioty dziecka, takie jak pamiątki, zabawki, ubranka czy dokumenty. Kuferki drewniane są trwałe i ozdobne, a wiele z nich można spersonalizować, dodając im imię i datę urodzin dziecka. Ułatwi zachowanie porządku. W końcu nigdy nie jest za wcześnie na naukę sprzątania po sobie.

* Skarbonki – to ciekawy sposób na nauczanie dziecka oszczędzania pieniędzy już od najmłodszych lat. Skarbonki mogą być wykonane z różnych materiałów i w różnych kształtach, takich jak skarbonki w kształcie zwierząt czy skarbonki ozdobione postaciami z ulubionych bajek.

* Zaproszenia – jeśli rodzice planują przyjęcie urodzinowe dla dziecka, zaproszenia mogą być doskonałym prezentem. Mogą być wykonane z różnych materiałów i ozdobione w zależności od gustu rodziców. Zaproszenia powinny zawierać informacje o miejscu, czasie i temacie przyjęcia.

* Balony – klasyczny prezent na urodziny, który zawsze cieszy dzieci. Balony mogą być wykonane w różnych kształtach i kolorach.

* Metryczki dziecka– to praktyczny i piękny prezent dla rodziców, którzy chcą zachować pamiątkę z pierwszego roku życia swojego dziecka. Metryczki dziecka to dokumenty zawierające informacje o dacie urodzenia, wadze, wzroście, a także o innych ważnych wydarzeniach z pierwszych miesięcy życia dziecka, takich jak pierwszy uśmiech czy pierwsze kroki.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą naszych produktów w sklepie. W razie pytań prosimy o kontakt, nasz zespół zawsze z miłą chęcią służy pomocą i szerokim zakresem doradztwa.