Kontakt: tel: 797-248-548 / email: sklep@my-deco.pl

Kontakt

tel: 797-248-548
sklep@my-deco.pl

zobacz więcej produktów w tej kategorii

Zaproszenia na komunię – Personalizowane i gotowe do wypełnienia.

Zaproszenia na komunię to jeden z pierwszych i nieodłącznych elementów przygotowań do uroczystości. Pierwsza Komunia Święta to jeden z najważniejszych sakramentów w życiu dziecka. To wyjątkowy dzień, pełen emocji i wzruszeń, dlatego chcemy, by towarzyszyli nam w nim nie tylko rodzice, dziadkowie i chrzestni, ale także najbliżsi krewni i przyjaciele.
Warto więc zawczasu pomyśleć o zaproszeniach komunijnych. Dzięki nim poinformujesz gości o zbliżającej się uroczystości. Sprawdź nasze najnowsze propozycje i bestsellery!

Wyświetlanie 1–24 z 41 wyników

Zaproszenia na komunię – najmodniejsze wzory w sezonie.

Zaproszenia na pierwszą komunię świętą w najmodniejszych wzorach znajdziesz w naszej ofercie My-Deco.pl
Komunia Święta to wyjątkowo ważny moment w życiu dziecka. Według tradycji świadkami tego niezwykłego wydarzenia powinni być nie tylko rodzice i dziadkowie, ale także chrzestni, krewni czy nawet najbliżsi przyjaciele rodziny.  Pierwsza Komunia Święta to wydarzenie, na które czeka zarówno dziecko, rodzice, jak i najbliżsi. Odświętna atmosfera, wystrój kościoła, sali, bądź domu zostaną w pamięci na długo. Ten wyjątkowy moment zasługuje na wyjątkowe zaproszenia komunijne. Podaruj swoim gościom piękne kartki komunijne, które pozwolą im także poczuć się wyjątkowo. W naszej ofercie znajdziecie najmodniejsze zaproszenia komunijne.

Szeroki asortyment obejmuje:
zaproszenia drewniane, eleganckie zaproszenia na komunę dla chłopca,
zaproszenia komunijne dla dziewczynki, uniwersalne zaproszenia na pierwszą komunię z możliwością samodzielnego wypisania,
personalizowane zaproszenia na komunię.
Piękne eleganckie wzory w bieli, z tłoczeniami, brokatowymi ozdobami czy kwiatami będą niezwykłą pamiątką tego wyjątkowego dnia.

Można wybrać wedle upodobań i stylu przyjęcia. Bardzo popularnymi zaproszeniami są nasze bestsellerowe zaproszenia komunijne z holograficznymi ozdobami i w kolorystyce biało-złotej. Idealnie nadają się na przyjęcia komunijne dla chłopca i dla dziewczynki. W każdym przypadku eleganckie zaproszenia komunijne do wypisania sprawdzą się perfekcyjnie.Personalizowane zaproszenia na komunię, to projekty z możliwością nadrukowania listy gości. Dostępne w kilku wzorach, które występują w seriach produktowych. Możecie dokupić do nich dopasowane stylistycznie podziękowania dla gości i winietki.

Znajdziesz również u nas zaproszenia na komunię do samodzielnego wypisania gości, to jest idealne rozwiązanie gdy lista gości komunijnych nie jest jeszcze sztywno określona, a czasu do pierwszej komunii pozostało niewiele.

Szukasz oryginalnych zaproszeń komunijnych?
Mamy dla Ciebie piękne, oryginalne zaproszenia, które zachwycą gości.