Kontakt: tel: 797-248-548 / email: sklep@my-deco.pl

Kontakt

tel: 797-248-548
sklep@my-deco.pl

zobacz więcej produktów w tej kategorii

Tort, suknia ślubna i… dekoracje ślubne! Oto 3 podstawowe elementy spośród wielu rzeczy, które pomagają w tworzeniu magicznej atmosfery podczas ślubu i wesela. Przyjrzyjmy się bliżej tym ostatnim – dekoracje ślubne stały się zupełnym must-have na współczesnych przyjęciach, zarówno tych dużych, jak i tych niewielkich. Kiedyś wystarczyło kilka kolorowych balonów, białe obrusy i złote konfetti. Obecnie ozdoby weselne już nie są dziełem przypadku, a istotnym elementem każdego przyjęcia. Są częścią ustalonego motywu przewodniego w konkretnym stylu, na przykład boho lub glamour i odpowiadają wybranej palecie kolorystycznej, która wiedzie prym na sali.

Wyświetlanie 1–24 z 624 wyników

Dodatki weselne – ozdobne i praktyczne

Jak mówi znane powiedzenie, “diabeł tkwi w szczegółach”. Magia kryje się w dodatkach i detalach, na który każdy gość na pewno będzie zwracał uwagę. A wszystko rozpoczyna się już kilkanaście tygodni przed weselem – od zaproszenia! Podążając za ustalonym motywem przewodnim i paletą kolorystyczną, można skompletować zestaw dekoracji i akcesoriów, które będą tworzyć spójną całość. Poza zaproszeniem warto zwrócić uwagi na takie dodatki, jak winietki, skrzynki na koperty, podziękowania dla rodziców i gości czy napisy na stoły.

W ofercie My-Deco znajdziesz dodatki w całej gamie wzorów, starannie wykonane z drewna, z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Prezentują się bardzo estetycznie i efektownie, a do ich zaprojektowania inspiruje nas nic innego, jak… miłość! Niektóre z naszych akcesoriów mają możliwość personalizacji, na przykład poprzez umieszczenie na nich daty ślubu (sprawdź między innymi nasze personalizowane podziękowania dla rodziców!).

Każdej Młodej Parze serdecznie polecamy zakup ozdobnej Księgi Gości. To piękna pamiątka z dnia ślubu, którą można się cieszyć przez długie lata. Każdy gość pozostawi po sobie kilka słów, a może i nawet zdjęcie z fotobudki.

Oprócz ozdób na sali warto zadbać również o samochód, którym jedzie Młoda Para. Przygotowaliśmy piękne ślubne dekoracje auta oraz tablice rejestracyjne – w gustowny sposób możesz przystroić nimi auto. Dzięki temu nie pozostanie niezauważone!

Sprawdź ofertę dekoracji ślubnych i dodatków, aby Wasze wesele było jedyne w swoim rodzaju i dobrze zapamiętane!