fbpx
tel: +48 797-248-548
E-mail: sklep@my-deco.pl
42-100 Kłobuck, ul. Targowa 5

Podziękowania ślubne dla rodziców

 

Podziękowania ślubne dla rodziców

Złóż podziękowania ślubne rodziców w wyjątkowym stylu! Na jaki postawić prezent dla rodziców? Jak sprawić by zapamiętali ten dzień także i oni?

Podziękowania ślubne to nieodłączny już element uroczystości weselnej. Rodzice to najbliższe nam osoby dlatego ten moment jest niezwykle wzruszający. Chcemy im okazać wdzięczność i złożyć najszczersze podziękowania za całe wsparcie, miłość i troskę. Rodzice Młodej Pary równie mocno przeżywają ten wyjątkowy dzień. Oddają w końcu córkę lub syna w nową drogę życia. Życzą mu szczęścia u boku ukochanej osoby i kibicują ich miłości.
Dlatego oprócz ciepłych i czułych słów podziękowania warto podarować rodzicom symboliczny prezent. Najlepiej taki, który będzie dla nich wyjątkową pamiątką tego dnia. W ofercie My-Deco.pl znajdziecie wiele propozycji podziękowania, które pomogą w wyborze wyjątkowego prezentu dla rodziców z okazji Waszego ślubu. Dodatkowo będzie on spersonalizowany specjalnie dla Was!

Ten dzień jest wyjątkowy także dla rodziców. Postawcie na prezent, który będzie wzruszającą pamiątką i podziękowaniem za miłość i trud włożony w Wasze wychowanie.
Dobry upominek dla rodziców łączy w sobie kilka miłych słów i symbolikę. Ma być miłym wspomnieniem i wywoływać uśmiech na twarzy.

Ma to przede wszystkim być pamiątka – a skoro tak, to możliwości jest naprawdę wiele, jeśli chodzi o podziękowania dla rodziców. Prezent z naszej oferty będzie jak znalazł!

Nasze propozycję łączą w sobie pasję i uczucia. Są inspirowane miłością i z pewnością sprawią radość obdarowanym. Wyrażą także Waszą wdzięczność za całe dzieciństwo, miłość i wsparcie.

Znajdziecie u nas mnóstwo propozycji. Modele, które łączą różne style, ale zawsze wyrażają najpiękniejsze emocje towarzyszące nam przez całe życie.

Podziękowania ślubne dla rodziców – wyjątkowa pamiątka dla Mamy i Taty

Podziękowania dla rodziców nie są tylko formą docenienia, ale i miłą pamiątką wyjątkowego dnia. W naszej ofercie znajdziecie propozycję podziękowań dla rodziców z pleksi lustrzaną, w kolorach bieli, czerni, złota i srebra. Dla zwolenników tradycji znajdą się podziękowania ze sklejki lub HDF.
Piękne obrazy ozdobione sercem, drzewem czy ramkami na zdjęcie to wyjątkowa pamiątka, która wywoła łzy wzruszenia.

Podziękowania dla mamy – wyjątkowy upominek dla niezwykłej kobiety.

Nikt nie potrafi kochać jak matka. Nikt nie kibicuje Waszej miłości i szczęściu jak ona. Walczy jak lwica o swoje dziecko, ale wspiera i troszczy się o nie, najlepiej jak potrafi. W naszej ofercie znajdziecie podziękowania ślubne dla mamy z okazji Waszego ślubu, które będą idealnym sposobem na wyrażenie Waszej wdzięczności. Możemy je spersonalizować tylko dla niej – z Waszymi imionami i datą Waszego ślubu.

Podziękowania dla taty.

Świetnym sposobem na podziękowanie ojcu za udzielone błogosławieństwo jest obraz, który będzie dla niego niezwykłą pamiątką. Wbrew pozorom, ten silny mężczyzna, kocha swoje dziecko najmocniej. Okazuje wsparcie i troskę. Służy silnym ramieniem.
Podziękuj swojemu tacie ofiarowując mu pamiątkę na lata.

Ślub to niezwykłe wydarzenie. Nie tylko w życiu Młodej Pary ale także ich rodziców. Oprócz wzruszeń, wieloletniej tradycji błogosławieństwa rodziców, to wyjątkowy dzień pełen emocji a przede wszystkim celebracji miłości. Także tej rodzicielskiej. To rodzice nauczyli nas jak kochać. Teraz pora im za to podziękować. W naszej ofercie znajdziecie szereg eleganckich, spersonalizowanych podziękowań dla rodziców. Wybór jest ogromny. Mogą to być między innymi podziękowania z pleksi lustrzaną, obrazy z ramką na zdjęcie czy piękne drzewka. Wszystko to wywoła łzy wzruszenia i radość u obdarowanych.

Shopping cart

0
image/svg+xml

Brak produktów w koszyku.

Continue Shopping