Kontakt: tel: 797-248-548 / email: sklep@my-deco.pl

Kontakt

tel: 797-248-548
sklep@my-deco.pl

zobacz więcej produktów w tej kategorii

Podziękowania dla gości Komunia

Najpopularniejsze podziękowania dla gości. Jakie upominki dla gości komunijnych wybrać? Jak podziękować im za obecność i wsparcie? Wyjątkowe propozycje dostępne w kilku kolorach i wzorach.

Nowości sezony 2023 – pleksi lustrzana!

Podziękowania dla gości Komunia

Najpopularniejsze podziękowania dla gości. Jakie upominki dla gości komunijnych wybrać? Jak podziękować im za obecność i wsparcie? Wyjątkowe propozycje dostępne w kilku kolorach i wzorach.

Nowości sezony 2023 – pleksi lustrzana!

Podziękowania dla gości to popularny zwyczaj, który już na stałe zagościł w tradycji. Rodzina i najbliżsi, którzy uczestniczą w uroczystości Pierwszej Komunii Świętej dziecka, podobnie jak oni przeżywają ten dzień. To wyjątkowy moment, pełen wzruszeń nie tylko dla rodziców, dziadków czy chrzestnych, ale i pozostałych krewnych.

Podziękowania komunijne najmodniejsze propozycje

Warto więc zadbać o drony upominek, który będzie podziękowaniem za ich wsparcie i obecność w tym ważnym dniu. Takie podziękowanie może być też świetną pamiątką na lata.
W ofercie naszego sklepu znajdziecie mnóstwo propozycji na podziękowanie dla gości komunijne. Dostępne w kilku wzorach, kolorach i funkcjonalności.

Magnesy komunijne dla gości

W ofercie My-Deco.pl znajdziecie magnesy w kształcie serca, aniołka, słonika czy koniczynki. To miłe podziękowanie za wsparcie i obecność gości. Będzie to też piękna pamiątka na długie lata. Magnes na lodówkę komunijny to zawsze sprawdzony i trafiony prezent. Zawiśnie w centralnym punkcie domu gości i będzie miłym wspomnieniem wspólnie spędzonych chwil.
Dostępne jest kilka grawerów i kolorów: możecie wybrać magnes w tradycyjnym białym kolorze lub sklejki (naturalny kolor drewna). Nowością są jednak piękne, olśniewające magnesy z pleksi lustrzanej złotej lub srebrnej. Taki magnes pięknie prezentuje się na lodówce. Dodatkowo każdy magnes dla gości ma wygrawerowane imię dziecka i datę uroczystości.

Podziękowania dla gości Merci

Oferujemy podziękowania dla gości z miejscem na umieszczenie kultowej czekoladki Merci. Na podziękowaniach umieszczamy imię dziecka i datę uroczystości. To miłe, słodkie podziękowanie komunijne. W ten apetyczny sposób podziękujesz gościom za przybycie i pokażesz, że o nich myślicie. Czekoladka Merci sprawi, że podziękowanie i proste słowo Dziękuje, będzie pełne serdeczności i słodkości 🙂

Aniołki podziękowanie dla gości

Aniołek to symbol niewinności i dobra. Przypomina anioła stróża, który ma chronić i być obok. W sklepie My-Deco.pl znajdziecie wyjątkowy wzór stojących aniołków jako podziękowanie dla gości komunijnych. Piękny grawer imienia dziecka i krótkiego podziękowania zachwyci gości.

Słodkie podziękowania komunijne – jest to uniwersalne podziękowanie, ponieważ słodycze lubią wszyscy. Różnego rodzaju słodkości typu: czekoladki, lizaki oraz inne pamiątki komunijne zawsze są mile widziane.

Podziękowania na Komunię pomysłowe

Upominki komunijne można wręczyć osobiście lub zostawić obok talerza gościa. Nie ważne jak – ważne, by podziękować.