Kontakt: tel: 797-248-548 / email: sklep@my-deco.pl

Kontakt

tel: 797-248-548
sklep@my-deco.pl

Pierwsze urodziny dziecka, pierwszy roczek, czyli 365 dni razem.

Spis treści:

Roczek, czyli pierwsze urodziny to niezwykłe wydarzenie w życiu malucha i całej jego rodziny. To również doskonała okazja do wyprawienia wspaniałego przyjęcia dla najbliższych.

Na taką uroczystość warto zaopatrzyć się w dekoracje i dodatki. Najlepiej zaprojektowane specjalnie z myślą o tym szczególnym dniu w życiu dziecka.

Na liście must-have znajdziecie zaproszenia, podziękowania dziadków i rodziców chrzestnych oraz dekoracje na tort. Należy zadbać o dekoracje sali i stołu na Roczek, ale także o winietki czy drobne podziękowania dla gości.

Najważniejszy jest jednak prezent. Dzieci uwielbiają otrzymywać upominki, a one sprawiają ogromną przyjemność, także osobą je wręczającym.

Prezent na roczek powinien być przemyślany, aby jak najlepiej trafić w upodobania malucha. Roczny maluch zmienia się tak szybko, że czasem wybór upominku na pierwsze urodziny sprawia najbliższym sporą trudność. Co kupić na roczek dla chłopca? Co na roczek dla dziewczynki? Co ucieszy malucha? A może coś, co będzie również pamiątką na lata?

Opcji jest mnóstwo, dlatego postanowiliśmy Ci ułatwić podjęcie ostatecznej decyzji. Przedstawimy propozycję i pomysły na najlepsze rozwiązanie dla dziecka, chrześniaka czy wnuka. Jakie produkty na roczek polecamy w szczególności?

Ramka 12 zdjęć – pierwszy roczek z życia dziecka

Ramka na 12 zdjęć na pierwszy roczek to wspaniała dekoracja pokoju twojego dziecka, salonu. W ramce uwiecznisz zdjęcie z pierwszego roku swojej pociechy, z każdego miesiąca przez okres pierwszych 365 dni.
Ramka na 12 zdjęć Pierwszy Rok

Uwieczni wspomnienia pierwszego roku życia dziecka oraz ozdobi ścianę każdego dziecięcego pokoiku.
Idealna pamiątka przypominająca, jak co miesiąc zmieniało się dziecko przez pierwszy rok życia.
To wyjątkowy prezent na niezwykle wyjątkową okazję, jaką są jego pierwsze urodziny.
Do ramki dołączone są wiszące elementy z danymi dziecka:

– Imię dziecka
– Miejsce urodzenia
– Data urodzenia
– Godzina narodzin
– Waga
– Wzrost
– Imiona rodziców

W ramce znajduje się 12 miejsc na zdjęcie o formacie 10×15. Kolorystyka sprawia, że sprawdzi się w każdym wnętrzu.

Kuferek wspomnień

Kuferek wspomnień wraz ze spersonalizowaną metryczką na wieczku będzie idealnym i praktycznym prezentem na Chrzest Święty, ale także jako upominek z okazji pierwszych urodzin dziecka. Z pewnością sprawi wiele radości rodzicom, a w przyszłości dziecku, które z ciekawością będzie oglądać swoje pamiątki i być może dokładać kolejne.

Drewniana szkatułka z uchwytami pomięci wszystkie ważne pamiątki malucha. Na wieku umieszczone są grawerowane dane dziecka z metryczki urodzeniowe: wzrost, waga, data urodzenia i imiona rodziców. Te wyjątkowe elementy 3d i personalizacja sprawiają, że wspaniale się prezentuje. Taki spersonalizowany prezent na pierwsze urodziny zachwyci każdego.

Drewniana skrzynia z symboliczną zawartością – niezbędnik maluszka

W naszym sklepie znajdziecie także drewniane pudełko herbaciarkę z miejscem na umieszczenie w nim drobnych upominków dla naszego jubilata. Do pudełka dołączone są drewniane stópki z grawerem dedykacji: na spokojny sen, na pierwszy torcik, na pierwszy ząbek, na pierwszy smoczek, na zapas i wiele innych.

Na górze pudełka wygrawerowano imię malucha i dołączone zostały białe elementy z danymi z metryczki dziecka. Kartka z kolorowym nadrukiem umieszczona została na wewnętrznej stronie wieka, a zapisane na nich życzenia uzupełnić można imieniem dziecka, podpisem osoby wręczającej prezent oraz datą.

Do skrzynki można włożyć drobne upominki typu słonik na szczęście, pieniążek, smoczek, skarpetki.

Pudełko na mleczaki

Wypadające mleczaki to nieodłączne wspomnienie dzieciństwa naszego oraz naszych pociech.

Pierwsze ząbki naszego maluszka to niewątpliwie ważne wydarzenie w życiu dziecka, a Wróżka Zębuszka to nieodzowny element całej sytuacji. Pudełeczko na mleczaki to specjalne miejsce, gdzie możemy kolekcjonować wypadające pierwsze ząbki, które po latach stanowić będzie niebanalną pamiątkę. Pudełeczko sprawdzi się także jako oryginalny prezentem na baby shower, narodziny dziecka, chrzest.

Ramka Moje 1 urodzinki

Piękna ramka na zdjęcie z pierwszej imprezy urodzinowej. Będzie idealną pamiątką tego wyjątkowego dnia. Na ramce umieszczona jest trójwymiarowa cyfra „1” ze złotej lustrzanej pleksi. Ucieszy malucha i jego rodziców.

Album na Roczek dziecka

Album na zdjęcia dla dziecka, to świetny prezent na pierwszy roczek swojej pociechy, wnuka, chrześnicy, chrześniaka.

Jak sprawić, by prezent z okazji pierwszych urodzin dziecka był nie tylko piękny, ale i praktyczny? Mimo że nasze personalizowane produkty sprawiają, że zachwycają unikalnym charakterem, najlepszym rozwiązaniem jest księga pamiątkowa. Album można wypełnić zdjęciami nie tylko z dnia uroczystości, ale przede wszystkim pierwszego roku dziecka. To z pewnością bardzo sentymentalny prezent, do którego on i najbliżsi będą zaglądać przez lata.

Album posiada sztywną oprawę, która gwarantuje estetyczny wygląd. Pomieści 200 zdjęć w rozmiarze 10 × 15 cm. Dodatkowo zawiera miejsce na opis każdego zdjęcia.

Piękne wypukłe gwiazdki i napisy sprawiają, że ta subtelna propozycja sprawdzi się zarówno dla chłopca, jak i dla dziewczynki.

Karnety kartki urodzinowe

Kartka z życzeniami na pierwszy roczek lub urodziny dziecka.
Kartka z życzeniami na pierwszy roczek lub urodziny dziecka.
Kartka z życzeniami na pierwszy roczek lub urodziny dziecka.
Kartka z życzeniami na pierwszy roczek lub urodziny dziecka.

Pierwsze urodziny to bardzo wyjątkowe wydarzenie. Dla rodziców młodego człowieka, to moment rozpoczynający kolejny etap. Od tej chwili ich maluch jest gotowy na podbój świata. Tak niepowtarzalna chwila, powinna być, uczczona w szczególny sposób. Dlatego kartka na urodziny musi być czymś niepowtarzalnym.

W naszym sklepie znajdziecie kilka propozycji od standardowych kart urodzinowych, po wyjątkowe karnety 3D, które po otwarciu odsłaniają kolorową i wesołą przestrzenną aplikację z miejscem na życzenia.